Po svém úspěchu v Miss odjela reprezentovat Československo do světa a dařilo se jí více než skvěle. Na mezinárodní soutěži krásy Miss Europe získala titul Vicemiss Europe 1992. O rok později odletěla na prestižní mezinárodní soutěž krásy Miss Universe, kde se umístila na 7. místě. Jenže po těchto soutěžích s dráhou profesionální modelky skončila.

Nejdříve si nabrkla pochybného podnikatele Jana Linharta, se kterým má nejstaršího syna Honzu. Jenže ten se k ní choval jak k okrasnému přívěšku a nedával jí to zázemí, které potřebovala pro sebe a dítě. Vždycky toužila po velké rodině, jenže milionář ji měl spíš jak hračku, tak se musela k modelingu vrátit.

Při jednom focení se seznámila se zadaným producentem Petrem Kratochvílem, který žil v té době s Lucií Bílou (50), ale jiskra přeskočila taková, že oba k sobě zahořeli láskou a boháč zpěvačku pustil k vodě a do vily v Jevanech si nastěhoval Pavlínu.

Jenže tím začala její izolace od světa. Někdo tvrdí, že to tak modelka chtěla, někdo tvrdí, že se musela podnikateli podvolit. Naprosto se odřízla od šoubyznysu, ale nakonec i od světa a rodila jedno dítě za druhým. Nakonec přivedla na svět Kratochvílovi čtyři děti, se kterými žili převážně ve vile na Floridě, ale Kratochvíl se čím dál tím víc vracel za kšefty do Čech, až zas přesídlili do Čech a za oceán létají jen na dovolenou.

Málokdy se ukážou ve společnosti, a když už se tak stane, tak by v té ustarané, staře vypadající paní někdo těžko hledal bývalou královnu krásy, která svůj život zasvětila starostí o rodinu a manžela, který má být prý strašně žárlivý a svou ženu nejradši vidí doma u plotny.