Zpěvačka Monika Agrebi (45), která se snaží získat popularitu účinkováním v soutěži X Factor, je na dně. Plán s image jeptišky jí pořádně pokazil její bývalý přítel Roman. Podle Moniky je to totiž on, kdo rozeslal do redakcí sérii pornosnímků Moniky ve snaze ji poškodit.

Agrebi kvůli němu přišla o střechu nad hlavou a stres se podepsal i na zdraví její dcery Anety (27). Svému bývalému partnerovi se Monika snažila pomoct v tíživé finanční situaci. Zaručila se bytem, o který nakonec přišla, a když neměla před rokem kde bydlet, poprosila ho, aby mohla bydlet na jeho chalupě. „Jdi bydlet do kempu nebo na ubytovnu, já nic nemám,“ řval na ni tehdy muž a dokonce zavolal policii.

Na začátku roku kvůli obrovskému stresu zkolabovala její dcera Aneta, která přestala jíst a skončila v nemocnici. „Byly to ty nejhorší momenty, které může matka zažít,“ řekla Agrebi času.sk. Přestože už s expartnerem dávno není, musí za něj „jeptiška“ stále řešit dluhy, které si Roman nadělal u jejích přátel. „Adresu trvalého bydliště má na úřadě a užívá si dál života, jezdí na luxusní dovolené, sportuje, přitom pobírá invalidní důchod, a když jde na úřad či má stát frontu na poště, vytáhne si berle z auta,“ svěřila se Monika na Facebooku. Jak se bude vyvíjet její pěvecká kariéra v X Factoru, to uvidí diváci už dnes večer.