Na první pohled by málokdo řekl, že jde o muže. Přeci jen má třiadvacetiletý Petr dost ženské křivky, a to nejen v obličeji. Sám se vlastně ani jako chlap necítí, jenže jako žena taky ne. Sám vůbec neví, kam by se zařadil.

Když se na něj podíváte, tak byste jasně řekli, že jde o holku. Přeci jen váží pouhých 52 kilo, což opravdu kluci v jeho věku nemívají. Ti jsou spíš nabušení z fitka a snaží se na vymakané postavy ulovit kdejakou holku.

Jenže tenhle „babochlap“ v tom nemá ani ve své hlavě jasno, ale rozhodně se tím netrápí. Snaží se myslet jen na svou kariéru, pracuje hlavně ve světě, ale teď se ukázal i na Slovensku v Bratislavě a lidi z něj byli doslova paf.

Ale modeling není to jediné, co Petr dělá. Hodně času tráví cestováním mezi USA, kde studuje, a Austrálií, kde má nejvíce pracovních nabídek.

Podle vlastních slov se Petr považuje za unisexuální osobu a rozhodně nemá v plánu na svém vzhledu cokoliv měnit. A ani nad změnou pohlaví nepřemýšlí. „Cítím se být něco mezi mužem a ženou,“ řekl na začátku léta v televizním rozhovoru.

Jediné, co odhalilo jeho pravou identitu, že se narodil jako muž, byla vykouknutá bradavka na módní přehlídce v Bratislavě. Poznali byste vy, o jaké pohlaví vlastně u tohoto modela českého původu jde?