Kde jsou ty časy, kdy šla Veronika díky Miss z kšeftu do kšeftu. Jenže za těch devět let už svět modelingu vychrlil tolik vítězek soutěží krásy, že na ni se pomalu, ale jistě zapomíná. Nebýt přátelství s návrhářkou Beatou Rajskou, tak si na přehlídkách sotva škrtne.

Přitom na své postavě dře a málokdo by tipoval, že jí už bude třicet a měla by jít do modelkovského důchodu. Jenže tenhle svět je neúprosný, návrháři chtějí čím dál tím mladší holky, vychrtlejší a neokoukané. Bohužel čas nikdo z nás nezastaví, ani Veronika, která by si tolik přála ještě nějaký ten pátek vydělávat touto prací.

Tak začala dokonce veřejně na sociálních sítích škemrat o kšefty. Třeba se hlásila na kampaň na focení pro Baťu, jenže ani její slavné jméno jí nepomohlo, aby ji vzali. Jedině musí na casting a pak se uvidí, koho vyberou. Prostě Miss je ošemetná soutěž. Vytvoří z vás hvězdu, ale ten lesk brzy zajde, pokud tedy nejste šikovná a neuchytnete se v zahraničí. Teď už je ale pro Verču pozdě zkoušet štěstí ještě jinde, věk je neúprosný.