Hokejový bůh Jaromír Jágr (44) začíná razantně měnit svoji image. Nedávno jsme vás informovali o tom, že Jarda velmi zhubl. Údajně se rozhodl, že chce být v zápasech rychlejší, a proto musel jít se svou váhou dolů.

Jaromír vychvaluje svou přítelkyni Veroniku Kopřivovou do nebes za to, jak skvěle a hlavně zdravě mu vyvařuje. Hokejový šampión si prý tyto pochoutky od své Veroniky přímo vyžaduje. Ta moc dobře ví, jak zdravě jíst, protože sama si velice hlídá svou váhu.

Jardovi pěkně překopala jídelníček. Nejdříve mu cukr vyměnila za med, potom smažené nahradila pečeným a nakonec zařadila do jídelníčku bezlepkovou stravu. No potom se fanoušci nemůžou divit, že se jejich milovaný Jarda pomalu ztrácí před očima.

Jaromír Jágr se při prohře Floridy 1:6 na ledě Toronta objevil s knírem a stáhnutými vlasy do culíku. Jágrovi to poslední dobou na ledě absolutně nejde, tak se nejspíše snaží změnit, co se dá. Jenom si nejsme jisti, že knír a stáhnutý culík je trefa do černého.

Počet zápasů, kdy milovaný Jarda nedal gól, už dávno přesáhl desítku. Možná by se měl jeden z nejlepších hokejistů na světě nad sebou trochu zamyslet, přestat řešit image a pořádně se do hry opřít.

My samozřejmě Jaromírovi fandíme, ať se mu konečně přestane lepit smůla na paty a střílí jeden gól za druhým jako kdysi. Možná je tahle smůla zapříčiněná tím, že Jarda je nervózní, protože se pomalu, ale jistě schyluje k veselce s Veronikou. Ale věříme, že se zase vše k dobrému obrátí.