Na Elišku se nejslavnější český rybář díval zálibným okem, ještě než společně odjeli fotit do amazonských pralesů. Jenomže hned po návratu trávil nejvíc času s Luckou Borhyovou (37), která měla těsně po rozchodu. Bral ji na večeře a nejen to. Jednoho romantického večera si ji dokonce odvezl na svou venkovskou chaloupku, kde strávili noc. Přesto oba vztah zapírali. Prý jsou kamarádi z dětství a Jakub jenom Lucce pomáhal dostat se po rozchodu z nejhoršího.

Jakub ale nezapomněl ani na českou Miss a podle Blesk TV magazínu se ke vztahu s ní konečně přiznal. „Je krásná a duchaplná. A líbí se mi, že se zamilovala i do mého druhého domova, do Amazonie,“ říká s tím, že je spojilo právě exotické dobrodružství. Nemůže si vynachválit, jak byla Eliška Bučková (26) statečná a nebála se pavouků ani štírů.

Zajímavější je ale Instagram téhle modelky. Ta tam velice tajemně hází fotky s novým chlapem a píše zamilované statusy. Nikde není vidět Jakubův obličej, ale v některých komentářích se jeho jméno objevuje. Tak uvidíme, kdy Eliška ukáže celého muže, a ne jen torzo nebo kus ruky.