Ještě se ani pořádně nepodařilo zjistit, kdo a proč chtěl zničit hradního protokoláře Jindřicha Forejta, a je tu další pán zralý na politický odstřel.

Redakce eXtra.cz jako první v Česku vyzpovídala Bohouše H., který video s Forejtem natočil. Už tehdy nám tento muž naznačil, že natáčí často a rád. Tehdy Bohouš uvedl, že kompromitující videa patří k té naší politice české stejně jako drogy a prostituce.

Nevěděli jsme, zda se Bohouš jen vychloubá či provokuje. Jenže nyní se mluví o dalším konkrétním jménu. Redaktoři portálu Seznam.cz s Bohoušem znovu mluvili. A také vyzpovídali jeho parťáka Miloslava Remeně. Padlo další jméno z vrcholové politiky, které ale redakce Seznamu nezveřejnila – nechala ho v záznamu vypípnout.

Nebylo těžké zjistit, že se jedná o ministra, jehož příjmení začíná na písmeno CH.

A takových ministrů moc nemáme. Podle našich informací navíc ministr vnitra Milan Chovanec už ví, že jeho jméno se objevilo a že je tu podezření, že by na něj mohl někdo něco chystat.

Novináři se Chovance ptali, co si o celé kauze myslí, ale více zveřejněno zatím nebylo. Ono je totiž docela složité zveřejnit reakci na něco, co se zatím reálně nestalo.

Ono se totiž zatím opravdu nic nestalo. A stane se vůbec?

Žádné video s Chovancem zatím nikdo z novinářů neviděl a je otázkou, zda něco bylo natočeno nebo zda se něco chystá a nebo zda Bohouš a Remeň jen žertují…

A co by na tom videu s Chovancem (které zatím nikdo nemá) mělo být? To už ponecháme na vaší fantazii.