Jedna z nejvýraznějších postav Hollywoodu herec Johnny Depp už oslavil padesátku. Je neuvěřitelné, jakou proměnou si herec prošel.

Už ve svých dvanácti letech měl Johnny problémy s drogami. Když se rozhodl svůj život změnit, sebral kytaru, když mu bylo šestnáct, a vydal se z rodné Kentucky do Los Angeles. Tam potkal svou první manželku Lori Allison, se kterou se sice rozvedl, ale ta ho seznámila s Nicolasem Cagem. To byl pro Deppa zlomový okamžik, protože díky filmovému agentovi, ke kterému ho Cage vzal, dostal svou první roli ve filmu Noční můra z Elm Street.

Po tom, co se objevil v seriálu 21 Jump Street, jeho sláva začala prudce stoupat a Johnny byl obsazován do těch největších filmových trháků. Drogy herce ale provázely pořád a nadobro s nimi skoncoval až v roce 1994, kdy se předávkoval jeho herecký kamarád River Phoenix.

Johnny Depp randil například s Winonou Ryder, Kate Moss a rodinu založil se zpěvačkou Vanessou Paradis. I s tou se ale rozešel a v posledních měsících byl vídán ve společnosti modelky Amber Heard.