Tahle kráska má kariéru vydřenou. Nikdy za sebou neměla rodiče, kteří by jí zajistili protekci. Tatínek byl zahradní designér, maminka hospodyně.

V osmi letech ale Tiffani objevila svou vášeň a začala se věnovat hraní. Objevila se v televizní reklamě, a protože to byla roztomilá holčička, v roce 1987 získala titul Miss Junior Amerika.

Ještě než se nadobro vydala do Los Angeles, tak dokončila střední školu a pak ji nic nemohlo zastavit! V tomhle městě se pokouší prosadit úplně všichni umělci, ale jí se to opravdu povedlo. V roce 1989 se objevila v seriálu Konečně zvoní a pak už si ji vyhlédli do role intrikánky Valerie v kultovním Beverly Hills 902 10.

Tady si zahrála v několika sériích a byla to také doba, kdy byla na vrcholu slávy. Nikdy se nedostala mezi hereckou elitu, ale získávala spíš role v seriálech a televizních filmech.

Jenomže jak to vypadá, tak jí to vůbec nevadí. Má dvě děti, hezkého manžela a domeček snů. Prostě taková spokojená středně slavná herečka, která má pořád čas na rodinu a své koníčky. Navíc jí to pořád sekne!