Objeví se totiž v reklamním spotu Kofoly, kde by měl čepovat limonádu na pláži. Znovu se tak připomene svým fanouškům, kteří si ho nejlépe pamatují z role Létajícího Čestmíra.

Krátká herecká kariéra Lukáše Becha byla ale daleko bohatší, než by se na první pohled mohlo zdát. Jeho talent upoutal už v roce 1979 Věru Chytilovou a ta ho obsadila do filmu Panelstory aneb Jak se rodí sídliště. V následujícím roce se objevil ve filmu Zločin na poště a už šel z role do role. Objevil se i v Návštěvnících či filmu Lucie, postrach ulice. Slibnou kariéru ale nakonec zastavily vleklé problémy s hlasivkami, kvůli kterým musel Lukáš s herectvím přestat nadobro.

„Je hodně herců, kteří to vystudovali. A já jim nechci brát práci. Občas se někde objevím, když jim vyhovuje můj typ. Ale jinak se kolem natáčení motám z té druhé strany,“ uvedl Bech pro Ahaonline s tím, že se věnuje výběru lokací pro filmy či klipy.

Občasné role mu ale přesto vynášejí. I přesto, že spot pro Kofolu bude trvat jen asi 30 sekund, odhaduje se, že by za něj Létající Čestmír mohl dostat až 200 000 korun.