„Termín mám na začátku března, takže jsem opravdu asi týden před porodem,“ prozradila Jolana Blažková. Zda to bude holčička nebo chlapeček, už ví, ale svému okolí připravují překvapení. „Víme to všichni tři, ale mlžíme, máme to opravdu jako překvapení pro nejbližší. Dokonce už probíhají sázky, zatím to většina odhaduje na kluka. Já ani nenaznačuji,“ usmívá se manželka herce, který těhuli zatím, na rozdíl od kolegy Romana, ještě neopustil.

Druhé těhotenství prý prožívá mnohem hůř než to první. „Ze začátku to bylo strašný. Neustále jsem zvracela, to jsem u Johanky vůbec nezažila. Probíhá to úplně jinak,“ prozrazuje. A zcela jiné je i přibírání kil. Jolana se bála, že přibere stejně jako s první dcerou. Během prvního těhotenství nabrala neuvěřitelných 33 kilogramů. „Měla jsem pěkných 90 kilo, bylo mi 25 let a vůbec mi to nepřišlo. I po porodu to šlo rychle dolů. Nyní mám nahoře 16 kilo, chtěla jsem do dvaceti, tak jsem spokojená.“

Manželé mají výbavičku už kompletní a ukázali nám také kočárek, ve kterém budou miminko vozit. A v dětském obchodě v Hostivici, který jim zjevně poskytl vybavení výměnou za píárko, vybírali v neutrálních barvách. I proto, aby nechali rodinu do porodu stále napjatou, zda to bude holčička nebo chlapeček. „Kočárek je dostříbrna, takže nenaznačujeme ani kočárkem,“ dodala s úsměvem Jolana.