Obrovská mediální aféra, která (doslova) hýbe internetem, je nafouknutá bublina. Firma Apple uvedla, že ohnutých telefonů zaznamenala pouze 9 kusů, a to u většího typu iPhone 6 Plus.

To v poměru počtu prodaných telefonů cca 10 milionů je žalostně málo. Celá aféra je založena především na tom, že někdo chce Apple nakopat do zadku záplavou vtipných fotek a fórků na sociálních sítích.

A protože nakousnuté jablíčko pobláznilo celý svět, připravili jsme pro vás exkluzivní soutěž o iPhone 6, který ještě není oficiálně v Česku uveden na trh. Jediným prodejcem je u nás zatím firma Mironet. Ohýbají se jen iPhone 6 Plus. Bohužel zákony fyziky fungují a tak jako iPhone 6 Plus, pokud budete chtít, ohnete jakýkoliv kus hliníku, který je tenký 7 mm, či jiný tenčí telefon. Kdo ale doloží, že se telefon ohnul samovolně v kapse a nešlo o machrování na sociální síti?

Apple bláznovství je v plném proudu. Lidé po iPhone 6 doslova šílí a všichni netrpělivě očekávají jeho uvedení na český trh. Kdo ale nemusí čekat, jsou naši čtenáři, pro které jsme připravili exkluzivní soutěž o zlatý iPhone 6!

SOUTĚŽTE S NÁMI O iPHONE 6 ZDE!