Jágrova striptérka se ráda chlubí. Nejprve musela do světa přes svůj Instagram vytroubit, že jejím přítelem je hokejová legenda, a nyní zase ohlásila, že jí šaty do Varů šije návrhářské studio PONER.

A tak jsme šli a napsali článek, jaké ty šaty budou. Že budou velmi hezké a že by byla škoda, kdyby je Veronika na poslední chvíli měnila jen kvůli tomu, že jsme je ukázali už 5 dnů před zahájením festivalu – psali jsme o tom ZDE.

Následovala taková ta klasická dívčí hysterie. Nejprve se nám ozvali z návrhářského studia, že přeci Jágrova holka bude mít ÚPLNĚ jiné šaty a že se v redakci mýlíme.

Pak se rychle také musela vyjádřit Kopřivová, když začala na Snapchatu tvrdit, že bude mít v pátek určitě ÚPLNĚ jiné šaty a že si radost zkazit nenechá.

„Vzhledem k tomu, že redaktoři z extra (teda jestli je vůbec mohu nazvat redaktory), sledují každý můj krok a určitě sledují hladově i můj Snapchat, tak bych jim chtěla říct, že jsou opět a zas vedle jak ta jedle. Ale ani mě to nepřekvapuje, protože většina těch jejich informací, které podávají chudákům čtenářům, se ani nezakládají na pravdě. A to, co se občas zakládá na pravdě, tak to stejně přibarví a udělají z toho táááákovouhle bublinu plnou nesmyslů. Tak to prosím vás hlavně nečtěte. Protože šaty na zahájení filmového festivalu jsou a do pátku ještě budou tajňácký. Tak mně rozhodně nikdo radost nezkazil. Ale už se těším, až vám je ukážu,“ vzkázala Verunka svým fanynkám a fanouškům.

Jsme rádi, že se Veronika uvolila a jako úřadující královna Hokejové rodiny ztratila i pár slov o čtenářích eXtra.cz. Nedávno ještě tvrdila, že čtenáři eXtra.cz jsou jí fuk, ale nyní s „naprostým klidem“ a „nenucenou pohodou ve tváři“ sdělila, že se redakce prostě plete.

Jo, tohle bude hodně rušný týden, tak doufáme, že nakonec Verunka stihne šaty přešít a nebude muset jít ve Varech v úboru, jaký nosila v německém hampejzu!

AKTUALIZACE: Dne 4. 7. byl článek aktualizován. Veronika Kopřivová si zmíněné černé šaty do Varů skutečně přivezla. Jen je nevzala na červený koberec, ale až o den později. Musela zřejmě měnit program. Přesvědčit se můžete v naší fotogalerii.

Veroniko, co to máš za šaty? To jsou ty, které nejsou v žádném případě určené pro tebe? Lhát se nemá…