Intelektuálové ještě jásat nemohou, ale šance, že už nikdy neuslyší naživo píseň Byla to láska od Lucie Vondráčkové a Michala Davida (52), jim svitla!

Štáb druhých Babovřesk, které bychom rádi nazvali filmem, ale říkejme tomu prostě Babovřesky 2, je kvůli nárazovým dešťům odříznutý od světa v Dobčicích u Netolic. Hvězdy Jan Dolanský (35), Lucie Vondráčková (32), Veronika Žilková (52) a režisér Zdeněk Troška (59) nemohou lokalitu opustit a dostat se do hotelu, který je právě v Netolicích.

„Řeší to tady produkce, vylila se tu říčka a Dobčice jsou momentálně odříznuté od světa, čekáme, co se bude dít, je to celkem dramatické,“ řekl nám člověk přímo ze štábu s tím, že oficiálně se o situaci zatím nesmí novinářům nic říkat, protože herci mají nasmlouvané kšefty a produkce filmu nechce vyvolávat paniku v divadlech, kde mají večer představení dvě herecké hvězdy filmu.

Bohužel se nejedná o fatální katastrofu, která by eliminovala Vondráčkovou a Trošku z dalšího uměleckého života, a tak můžeme uklidnit všech šest set tisíc diváků prvních Babovřesk, že film se určitě dotočí a všechny jeho hvězdy budou naživu i pro třetí pokračování.