Jennifer Lawrence (25) je hlavní hvězdou ságy Hunger Games, jejíž druhé pokračování právě promítají v kinech. Z Jennifer se díky rozhovorům, které poskytuje v rámci propagace filmu, stal miláček Ameriky. Herečka totiž ráda mluví o tom, jak miluje jídlo a jak rozhodně nebude hubnout na něčí pokyn nebo aby se vyrovnala ideálu krásy.

O to absurdnější je, že jí její v podstatě dokonalé tělo a tvář na obálce magazínu vyretušovali a vyzmizíkovali tak její přirozenou krásu. Proč museli do fotografie zasahovat a zúžit Jennifer tělo alespoň o pár milimetrů, to by nám patrně vysvětlil nějaký vrcholný představitel módního průmyslu, vážící čtyřicet kilogramů, který si dal k snídani svátečně půlku špagety.

Poslední dobou se sice objevují snahy o omezení úpravy vizáže celebrit do reklam a na obálky magazínů, samy celebrity se často rozčilují nad výsledkem focení a distancují od používání Photoshopu, ale ve světě, kde modelky umírají na anorexii a herečky se mění ve zmutovanou verzi vlastního zadku díky botoxovým injekcím, jsou tyto snahy zřejmě úplně k ničemu.