Společně s Honzou Kollerem, nejlepším střelcem v historii české fotbalové reprezentace, bude na vyškovském stadionu po celý den fandit dvěma nejlepším chlapeckým a dívčím týmům z Česka a Slovenska v boji o absolutní vítězství v turnaji.

A že mají letos hráči a hráčky o co bojovat! Ti nejlepší z nich se podívají do Madridu, kde je čeká čtyřdenní fotbalový kemp a trénink ve sportovním centru Realu Madrid ve Valdebebas. Kromě toho se mohou další tři vybrané týmy těšit na výlet na Mistrovství Evropy ve fotbale pro hráče do 21 let.

Johnyho do Vyškova doprovodí i jeho přítelkyně Gabriela Heclová, která je členkou uskupení s názvem Fame Team, v němž Johny aktuálně působí. Zbývající dva členové Fame Teamu – Teri Blitzen a Zdeněk Piškula – budou ve Vyškově rozhodně také při tom. V závěru dne a po vyhlášení absolutních vítězů Coca-Cola Cupu 2015 čeká na všechny fanoušky fotbalu přibližně hodinový koncert, na kterém vystoupí Johny a premiérově také zazní jeho duet s Gabrielou.

Všichni účastníci vyškovského superfinále se mohou těšit na pestré aktivity a doprovodné soutěže, ve kterých budou moci vyhrát například iPady nebo sportovní vybavení Nike. Ti, kteří sledují cocacolaczech na Snapchatu, budou moci získat exkluzivní kontent od Fame Teamu a ze zákulisí koncertu Johnyho Machette.

A právě čtenářům eXtra.cz bude dnes povedená partička ve složení Johny Machette, Honza Koller a kapitánka dívčího týmu ze ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice odpovídat na chatu!

Otázky můžete pokládat pod tento článek na Facebook eXtra.cz do komentářů. Na co byste se chtěli zeptat nejsledovanějšího interpreta na českém kanálu YouTube za rok 2013 Johnyho? Nebo by vás zajímalo něco o Janu Kollerovi? Jen do toho!