Jsou mimozemšťané mezi námi? Missourská farmářka Lyn Mitchell by vám na tuto otázku pravděpodobně odpověděla kladně. Již několik let totiž na svém pozemku nalézá mrtvé krávy, které byly evidentně zabity velmi neobvyklým způsobem.

Všechna těla byla bizarně zmrzačena – chyběly jim jazyky, srdce, uši i pohlavní orgány. Navzdory tomu však nikde nebyla žádná krev. A aby toho všeho nebylo málo, obrys jedné krávy byl dokonce vypálený do země, na které její ostatky ležely.

K prvnímu takovému případu došlo v roce 2011. Tehdy si Lyn ještě myslela, že viníky jsou místní teenageři. Poté, co letos v létě objevila další zmrzačené krávy, byla však pod tlakem faktů nucena svůj původní názor přehodnotit.

Přivolaný veterinář nejenže nebyl schopen určit přesnou příčinu smrti, ale navíc zjistil, že řezy byly vedeny s téměř chirurgickou přesností. „Nenašli jsme ani žádné známky traumatu. Možnost, že by ty krávy zabilo například nějaké divoké zvíře, lze jednoznačně vyloučit,“ uvedl ve své zprávě.

„Můžete se na to dívat ze dvou různých úhlů pohledu. Někteří lidé jsou přesvědčeni, že se jedná o experimenty mimozemšťanů, zatímco jiní se přiklánějí spíš k variantě, že jde o nějaký okultní obřad. S přihlédnutím k okolnostem bereme vážně obě možnosti,“ prohlásil zástupce krajského šerifa Robert Hills.

A jaký je váš názor?