Honzík Bendigů (19) to v životě opravdu neměl lehlé.

Romský gay, který se proslavil v SuperStar a co dostal od sudiček na hlasivkách, to si vzaly zpátky v duševní oblasti, má za sebou drsný rok, ve kterém ho okradl manažeromilenec David Zurick (22) a následně musel nějakým způsobem pojmout oficiální odhalení své orientace, kterou předtím důsledně popíral, neb v romské komunitě se na ni nahlíží trochu jinak.

Teď ale evidentně hodil všechno za hlavu a přichází s gay boybandem New Element, jehož promofotky nenechávají nikoho na pochybách, že posluchači kapely se budou rekrutovat z podobně orientovaných mladíků, kteří by měli běhat za spolužačkami, ale líbí se jim školník.

V sestavě překvapuje hlavně Ondřej Havel (18) alias frajírek Hložánek ze seriálu Ulice, který „nechce být jen tím ze seriálu“ a teď se mu to konečně podařilo.

Tohle bude určitě hodně úspěšná diskotéková kapela, která to někam dotáhne. Dáváme jí měsíc, maximálně dva, než to manažera přestane bavit a do Havla zamilovaný Bendig přestane zvládat jeho nezájem a odmítání kvůli Havlovým citům k Petrovi, třetímu členovi hodně divné formace.