Třeba taková česká služba Twisto vám umožní nakoupit v prosinci a svoje nákupy zaplatit až v půlce ledna. U některých e-shopů můžete dokonce i listopadové nákupy zaplatit až v lednu.

Tak co? Půjčka a splátky, nebo se spolehnete na vlastní peníze?

Zjednodušit lidem život, to je poselství Twisto.cz. Díky jejich unikátní platební metodě zboží koupíte a zaplatíte, až se vám to bude hodit. Chcete nakupovat, ale peníze si radši před výplatou necháte na neplánované výdaje? Twisto.cz je jednoduchým řešením, jak nakupovat online bez peněz, ale nemusíte si půjčovat. Žádné úroky a skryté poplatky. Twisto je platba zdarma bez poznámek pod čarou. A pokud vám platba nevyjde, můžete si platbu za transparentních podmínek odložit až o několik měsíců.

Takzvaná odložená platba je fenoménem internetového nakupování v celé západní Evropě, k nám dorazila ale se zpožděním. Stejně jako firmy platí nákupy na fakturu, takřka podobný systém můžete používat i vy. Stačí si najít e-shopy, které podporují platbu přes Twisto.cz, a vesele nakupovat bez peněz. Takto jednoduše nakoupíte například na Rohlik.cz, Urbanstore.cz, Bonami.cz, Mironet.cz, Feedo.cz, SportObchod.cz, Zbozomat.cz, 4Home.cz nebo Lekarna.cz. Vyzkoušíte? Garancí je, že za službou stojí lidi, co na český internet přivedli Slevomat.