Adéla na sebe práskla, že miluje nakupování, módu a seriály, kde se právě nakupování a móda řeší. Takže miluje Sex ve městě. Co nesnáší? Ponožky v sandálech a fejkové lidi.

Na eXtra.cz ji baví články o hubnutí a o sexu. A pak všechny články, které mají styl, vtip a šmrnc. Adéla je docela chytrá holka, ví, že žádný ideální muž na světě neběhá, tak ho ani nehledá.

Líbí se vám Adélka? Nebo máte doma lepší fotky?

Tak nám je pošlete na naši adresu redakce@extra.cz a do předmětu uveďte „Hledáme tu NEJ“.

Pozor, neuveřejníme každou fotku, ale jen ty, které projdou redakčním výběrem. Moc dobře totiž víme, že holky často neumějí být soudné. Chceš-li se vidět na našem webu, musíš být eXtra.

Do kdy bude soutěž trvat? My jsme eXtra.cz, my stanovujeme pravidla. Soutěž odstartovala v pondělí a skončí, až budeme mít pocit, že jsme našli tu NEJ.

Co můžeš vyhrát? Kosmetiku, dárkové poukazy na různé služby a také ti profesionální fotograf nafotí luxusní fotky v ateliéru.

Až nám pošleš fotku, tak napiš něco o sobě. Kolik ti je let, kde pracuješ nebo studuješ. Jaké máš sny a jak by měl vypadat tvůj ideální muž. A také nám napiš, co tě baví a co tě naopak šíleně štve. A také nás zajímá, co tě baví na eXtra.cz.

A hlavně nám na sebe musíš dát telefon. Až vyhraješ, musíme se ti nějak dovolat.