Kat Berry si začala psát na internetu s mužem přes stránky seznamky. Oba hledali vztah, a tak se dohodli, že se potkají osobně, ať se lépe poznají. Kat se na schůzku moc těšila a dala si na sobě záležet. To ale ještě netušila, co ji čeká.

Když se uviděli, okamžitě si padli do noty. Po chvíli, co strávili v hospodě, se přesunuli ke Kat do domu. Tam si povídali dlouhých pět hodin. Dobře se bavili, pili a sledovali videa na YouTube.

„Opravdu jsme se dobře bavili, během chvíle se z nás stali kamarádi. Nebylo tam nic sexuálního,“ řekla Kat. „Ve 2 hodiny ráno jsem řekla, že už nechci pít a že jdu spát,“ dodala. Myslela si, že se s mužem normálně rozloučí, místo toho ji ale napadl.

"Chytil mě zezadu, zbytek mám trochu rozostřený. Vybavuju si jen útržky,“ řekla Kat. "Když jsem se ráno vzbudila, nic jsem si nepamatovala. Měla jsem kocovinu a neuvědomovala jsem si následky svého zranění,“ řekla. Kat nešla ani na policii. Uvědomila si totiž, že muže si domů pozvala ona sama. Takže by to stejně byla v závěru její chyba.

Snažila se pak útočníka kontaktovat, ale marně. Dal jí falešné jméno i telefonní číslo. Jeho profil na seznamce byl už zrušený. „Neměla jsem žádný důkaz, že mě znásilnil. Nebylo tam žádné DNA, protože použil kondom,“ řekla Kat.

Rozhodla se, že veřejnosti ukáže fotografie z toho, jak ji muž napadl. „Měla jsem modřiny na stehnech, na prsu, na klíční kosti i krku,“ řekla Kat, která má jizvy kolem prsou, klitorisu i pochvy. Útočníka dopadli po několika měsících v Queenslandu a byl obviněn ze znásilnění. Napadl a znásilnil mimo Kat ještě další dvě ženy.