Jak nejlépe upozornit na to, že hrajete v novém filmu a chcete, aby na něj chodili lidé do kina? Když jste pěkná a žádoucí herečka, není nic jednoduššího než se prostě svléknout!

Přesně to udělala Zoe Saldana v rámci propagace komiksového velkofilmu Strážci Galaxie, který jde již tento týden do kin. V tom filmu je tedy celá zelená a těžko rozpoznatelná, ale v Avataru ji také nikdo nepoznal, pokud neznal její hlas. A ani trošku si nestěžovala. Zejména když se pak podívala na svůj šek za roli.

Kvůli propagaci Strážců Galaxie se tedy rozhodla svléknout pro focení do časopisu Women's Health a musíme říct, že na to, že je jí 36 let, vypadá sakra dobře.

Pokud to tedy není všechno Photoshop. Dneska si už člověk nemůže být ničím jistý.

Sama v rozhovoru ale přiznává, že neustále cvičí a někdy tak moc, až jí začínají růst svaly, a tak se cvičením musí zase na nějakou dobu přestat, aby nezačala vypadat jako profesionální kulturistka.

Otázkou tedy je, půjde se někdo dívat na film do kina jen proto, že ji předtím viděl nahou? Bude ve filmu nahá v celé své zelené kráse? Unikne někdy její sex tape? Otázky, samé otázky…!