A co říká Daniela na první místo? „Mám smíšené pocity,“ směje se Daniela. „Z medaile i z ceny za umělecký dojem mám obrovskou radost, ale sama ze sebe jsem zklamaná, protože jsem to nezajela tak, jak jsem chtěla,“ dodává herečka, která se na Mistrovství ČR v pole sport připravovala několik měsíců.

„Bude to něco málo přes dva roky, co jsem začala s pole sport,“ říká Daniela Choděrová. „Děti tenkrát koukaly na nějaký pořad v televizi a já šla kolem. Zrovna tam byla Lucka Šimková na tyči a mě to zastavilo. Koukala jsem na ni a dostala pocit, že by mi to mohlo jít. S Luckou neboli Loo jsme dnes kamarádky a učíme pole dance ve studiu Destiny Terezy Seidlové,“ dodává Daniela.

Ta je matkou dětí herce Hynka Čermáka, který se nestačil divit, co ve své partnerce vlastně má. A je možné, že teď zpytuje svědomí, že ji opustil kvůli mladší kolegyni. A jak dokáže být neskutečně sexy v těch titěrných kraťáskách, když dělá ty vzrušující pózy. Kdyby měl vlasy, tak by si je asi po tomto božském pohledu rval…