Kdo se nezajímá o SuperStar a vnímá zženštilého hezounka Bena Cristovaa (27), ten si musí myslet, že se jedná o kulturistu. Muskulatura Cristovaa už dosahuje profesionální úrovně, takový Vlasta Harapes má tutově podobného jinocha či možná přímo Bena vylepeného ve skříňce, takový je teď Ben krasavec.

Miláček třináctiletých a čtrnáctiletých hoperek ve fitness centrech prakticky žije a v běžném životě i médiích ani o ničem jiném než svalech a holkách nemluví, skoro jako by třeba o fanoušky mužského pohlaví neměl zájem.

Ale funguje to, a když to viděl ředitel pražské noci, syrský hřebec Sámer Issa (29), jak to Benovi zabírá u posluchaček a co se týče marketingové a hlavně u něj klíčové mediální strategie ohledně privátní sféry, neváhal a rozjel rok 2015 „na Benův způsob“.

Jeho krásné tělo je tak aktuálně na Sámerových sociálních kanálech zvěčňováno v posilovně, stejně jako u Bena nechybí nikdy filharmonie svalů, pot a obrovitánská činka v počtu minimálně 20 kusů, které jsou vyskládány všude okolo. Když už Sámer neposiluje, tak v tanečním sále s logem podniku za sebou ve videu trénuje nácvik choreografie, ale podle hardů je vidět, že si fakt jen odskočil od sklapovaček, kterých dělá Ben denně bambilion, aby mohl v klipech zvedat metrákové činky.

Je to všechno šaškárna, ale pravda je to, že přinejmenším Sámer, který mívá potíže v podnicích noční Prahy, začne být brzy fyzicky nebezpečný. Ostatně dostat pěstí by bylo nepříjemné už delší dobu. I přes slávu, bicáky a atraktivní snědou pleť jsou aktuálně oba chlapci bez přítelkyně, nepočítáme-li tedy tu blondýnu, co neustále ukazuje ohanbí vedle Issy.

Ve zdravém těle zdravý duch každopádně! Kdo se přidá další?