Jsi troska, zflákalo tě tlusté prase, nadělal sis do trenek, osočil Fury svého boxerského soka. Fury přitom nevypadá ve formě, jeho tělo je plné tuku a s muskulaturou Klička se to nedá moc srovnat.

Klička tato slova pořádně rozpálila, a tak šel do svého soupeře hodně ostře, jako by už proti sobě stáli v ringu. „To, co vychází z jeho huby, je ponižující. Dávat gaye a pedofily do jedné roviny a společně je posílat do vězení nebo urážení žen, které patří prý jen do kuchyně a na záda,“ vrátil se Vladimir trochu v čase a připomněl Furyho slavné hlášky.

„Takhle se jako on dívá na Eltona Johna nebo na královnu jeho rodné země? Podobným lidem, jako je on, bych rád řekl: Nas** si!“ Je evidentní, že to mezi oběma boxery aktuálně hodně vře a hlavně Kličko už se nemůže dočkat odvety, ve které určitě bude chtít Furyho zflákat jak žito.

Brita by v kaluži krve nejraději viděli i fanoušci z města, ze kterého sám boxer pochází. Ti se stydí za to, že žijí ve stejném městě, které je jeho rodné, a doufají, že jim Kličko prokáže službičku a nevymáchanou hubu Furyho naplní litry krve.