Roman (42) je strašně hodný kluk.

Dětství měl brutální, maminka mu odešla v pubertě kvůli rakovině, tatínek o pár let později, infarkt.

Rodina je pro něj všechno, absolutně všechno, jestli mi rozumíte.

Terezu (34) vnímám déle než on, rajda z recepce autoservisu, kam jezdil otec, a dělalo a dělá tam automechanika pár kamarádů… no nebudu pokračovat. Tak dobře, abych mu na ni tehdy řekl názor, se fakt neznáme, a on mi před půl rokem, nadšený z těhotenství Terezy, vyprávěl na akci v jednom děcáku (jak příznačné, ten člověk MILUJE rodinu a děti), jak je „doma“ pro něj zásadní.

A já zase neříkal nic, mám ho moc rád, on se mě vždy trošku bál, nedal mi to najevo, ale poznám to, zvláště na slušném člověku, co si pocity někdy raději nechává pro sebe. A tak jsem neříkal nic.

Třeba o tom, jak jsem před dvěma lety seděl na jedné zahrádce na Smíchově s tehdejším kolegou, dnes hvězdou Blesku.cz Thomasem Kruchinou a další hyenou, už nevím odkud, a tři stoly od nás Tereza s nějakým borcem.

O nic nešlo a myslela si, že ji nevidím, jenomže tři hyeny u jednoho stolu, pche, vidíme „celebritu“ na tři sta metrů, i kdyby byla noc a ona stála za zatáčkou v tunelu. Tereza byla ve smrti, neustále nás řešila, různě si sedala do zákrytu, teď nemohla vstát, no bavili jsme se, co vám budu povídat, ale udrželi se, a ona si po našem odchodu asi hodně oddechla, že jsme ji neviděli…

Než jsem to pustil z hlavy, hošíka jsem si proklepl, jo, stačil mi ksicht, pěstuju si image kreténa, ale pátrat umím (brzy vám napíšu, jak jsem tuhle řešil a snad vyřešil vraždu, co je proti tomu jeden hejsek z fitka)… Samozřejmě to byl její bývalý přítel, no nic, co by si s ním nezašla na kafe a hystericky nešílela, že o pár stolů dál sedí bulvár, který si jí nevšímal a nevěděl o ní.

No to je fuk.

Já jen že vím, že NEEXISTUJE rajda, která by Romana Vojtka odvedla od těhotné ženy, která čeká ROMANOVO dítě.

Přeberte si to, jak potřebujete, ostatně je to jen názor, fakta neznám, ale jen jednu věc nesnáším víc než vařenou brokolici – rychlé soudy.