Redakce eXtra.cz zřejmě celá jede na LSD, protože jinak si neumíme vysvětlit naše pátrání po záhadě týkající se včerejší desetivteřinové události v přímém přenosu z Českých lvů.

Ve dvacáté minutě programu ohlásila moderátorka Lucie Výborná příchod „Johna Jima Carreyho“, na jeviště přišel naprosto cizí člověk, zamával, vystřelil zlatý déšť a 500 lidí v sále a všichni čtyři u obrazovek od té doby přemýšlejí, jestli se jim to zdálo.

Dnes zjistili, že jsou idioti, protože podle iDnes.cz a rozhovoru s Janem Svěrákem sledovali skutečného Jima Carreyho, zatímco naše redakce, která včera před přenosem uveřejnila tu samou informaci, doplněnou o jméno Carreyho hostitele, internetového konferenciéra v zapomnění Kamila Kazmu Bartoška, disponuje zajímavým svědectvím o neuvěřitelném pozadí celé akce.

„Za jevištěm se pohádala produkční s tím člověkem, co ho dodal Kazma, že jak to, že je na internetu článek o tom, že tam bude a že porušil mlčenlivost buď on, nebo Kamil, ten falešnej Carrey na ni jen čuměl, zatímco Kazma hystericky pobíhal po Rudolfinu a buď někam nasraně volal, nebo s tím dvojníkem natáčel něco na kameru,“ tvrdí zdroj z externí společnosti, která se podílela na technickém zajištění večera, a jeho slova o tom, že celý superfór zpunktoval Kazma, potvrdil eXtra.cz i jeden z účinkujících, který s dvojníkem, který prý hovořil česky, v zákulisí krátce mluvil, než ho Kazma odvedl.

Zjevně nepovedená recese s falešnou hollywoodskou star stála jednoho z partnerů Lvů nemalý balík. Účinkující dvojník se zlatým deštěm měl za své „vystoupení“ vyinkasovat částku 25 tisíc korun, což určitě není pravda, ta částka absolutně nesouhlasí, a přesto nás za tento údaj nikdo nezažaluje, vsaďte se.

Největším idiotem v celém nesmyslu je ovšem sám Kazma, o kterém se v médiích od předloňských kopaček od Kateřiny Kristelové prakticky nepíše, a když už jednou má něco říct do článku o sobě, snaží se neuvěřitelným výlevem zachránit, co se dá, a dodržet mlčenlivost netuše, že pro svá tvrzení máme důkazy: „Ty vole, já ti říkám, že vůbec nevím, o co jde, já byl včera na Lvech točit píčoviny a od tý doby všem jebe, že mám něco společného s Jimem Carreym.....,“ napsal Kamil na přímý dotaz našemu šéfredaktorovi, který od té doby přemýšlí, kde vzal Kazma dojem, že si někdo myslí, že by měl něco společného s tímto hercem.

Protože jsme nechtěli dělat z Kazmy idiota, bylo mu naznačeno, že máme poměrně dost informací, ale Bartošek, který nemá rád eXtra a speciálně Novotného (je posedlý představou, že ten měl sex s jeho ex, zatímco Novotný měl s jeho ex tak možná soud a pak se usmířili, protože je spojila špatná zkušenost s Bartoškem), pokračoval v krasojízdě: „Kámo, ty už to fakt neber… podle mě jsi z tý práce v totální paranoii… ses regulérně pomát… co to na mě zkoušíš, ses regulérně pomátl,“ no prostě Kazma to nebyl a vše je jen výplod narkomanie našeho šéfredaktora, který se provinil zejména tím, že na sebe vzal v neděli nelehký úkol Kazmu kontaktovat.

Připravujeme vyjádření České televize, pořadatele a samozřejmě soudního znalce z oboru dvojnictví a toxikologie.

Kdo byl záhadný člověk na jevišti? Zešílel náš šéfredaktor? Věříte Kazmovi, že mu nehrozí průser jako vrata, a tak lže? Jak to, že Carrey bere za podobnou akci jen 25 tisíc, pivo a párek? Může podle zákoníku práce být vyplacen jako dvojník někdo, na kom není poznat, že a čí je dvojník? Tyká si Carrey s Kazmou? Rozumíte tomu, co bylo včera v televizi? Fetuje víc Novotný, Kazma, Carrey, nebo Česká televize? Zdá se nám to, nebo to fakt televize, Kamil a iDnes myslí vážně? Protáhl se přímý přenos o 40 minut, protože Kazma hledal v zákulisí ztracené svědomí a zakopl o kabel? Setkali jste se někdy s česky hovořícím mužem jménem John Jim Carrey, který bere 25 tisíc za to, že přijde a odejde a je to děsně tajné? Napište na redakce@extra.cz a modlete se, ať zítra není konec světa.