Kam se hrabou nějaké soutěže Miss. Tohle má teprve to správné jméno ve světě a grády. Sice někdo nadává, že jsou mezi dívčinami ještě holčičky, které nevědí nic o životě. Ale nic je nemůže ostřílet víc než to, že budou poslány do světa. Přesně jako vítězka české sekce.

Ve Španělském sále na Pražském hradě bylo narváno k prasknutí a všichni netrpělivě očekávali, která z holek to nakonec vyhraje a otevře se před ní brána světového modelingu. Doslova ji to vystřelí na pomyslný Olymp, na kterém se třeba vyhřívá osmnáctiletá vítězka celosvětového finále z roku 2013 Eva Klímková. Dvojnice Kate Moss fotí pro ty nejvěhlasnější módní domy a značky, o kterých se účastnicím Miss ani nezdá.

Letos se k raketové kariéře topmodelky dostala krásná Jana Tvrdíková, která je dcerou bývalého ministra Jaroslava Tvrdíka. Sice vypadá zatím dost zakřiknutě, ale to se po čase otrká, přesně jako její předchůdkyně. Už od pohledu je ale jasné, že má velkou šanci probojovat se až na samý vrchol. Rozhodně pro to má všechny předpoklady.

Jen si ji prohlédněte ve fotogalerii a již brzy vám přineseme s touto půvabnou dívenkou rozhovor nejen o jejích pocitech, ale i o tom, kdo je jejím vzorem a vedle jakého muže by se ráda viděla.