Tento rok byl festival Finlandia Mácháč 2017 v areálu na pláži Klůček u Máchova jezera u Doks na Českolipsku slušně rozjetý. Desítky zadržených drog, řidiče pod vlivem a dokonce 200 tablet extáze nalezených u mladíků z Aše potvrdila krajská policejní mluvčí Ivana Baláková.

Je zřejmé, že o drogy jako marihuana, extáze nebo pervitin nebyla nouze. Ale to nebylo to jediné bizarní na této události. Spousta dívek prosila účastníky festivalu na poslední chvíli o odvoz. Byly ochotné udělat vše proto, aby se na tuhle akci dostaly. Někteří se nabídli, jiným tohle „škemrání“ přišlo směšné.

Také se rozmohly ztráty na festivalu. Lidé v události na Facebooku dodnes hledají své ztracené telefony, z větší části se jedná o mobily značky Apple. Je víceméně nemožné se ztracených osobních věcí dopátrat, i když organizátoři zřídili ztráty a nálezy.

Legraci si účastníci udělali i z lidí pod vlivem a dokonce se snažili nafotit nebo natočit tu nejhůře vypadající osobu pod vlivem. Několik videí naleznete na sociálních sítích a je to docela slušná podívaná.

Pokud máte i vy fotografie, videa nebo jiný zajímavý materiál z tohoto festivalu neváhejte nás kontaktovat na adrese redakce@extra.cz