Jedni ji na obrazovce už nemůžou ani vidět, pro druhé je nejlepší ze všech! Nadržují porotci jediné Slovence v soutěži schválně? Vzhledem k tomu, že jde o MasterChef Česko, měla si radši počkat na slovenskou verzi.

Mnoho diváků má na ni neskutečnou averzi a štve je její arogantní přístup. Není se čemu divit! Lesbička Lucia všechno zná, všude byla a je nejlepší ze všech!

V každém díle soutěžního pořadu o nejlepšího kuchaře u nás to vypadá, že Lucia porotcům přirostla k srdci. Už jednou soutěž opustila a pak jí byla udělena ještě jedna šance. V boji o pokračování v soutěži se tehdy utkala s Kanittou a Lukášem.

Souboj samozřejmě vyhrála. I když byli ostatní kuchtíci očividně proti a fandili spíše Kanittě. Nakonec Lucia odpochodovala zpátky na balkon ke zbytku. Na nich bylo vidět zklamání!

Jde vidět, že je trnem v oku zbytku soutěžících. Představuje pro ně konkurenci a člověka, se kterým se v týmu absolutně nedá vyjít. Vyhraje to nakonec kvůli porotcům, kteří jsou z ní nadšení?

Na facebookové stránce pořadu se vášnivě diskutuje o tom, jestli si Lucia přítomnost v soutěži zaslouží nebo ne.

Fanoušek František se na Facebooku k Lucii vyjadřuje jasně: „To nespravedlivé postrkování homosexuální slovenské nacionalistky do dalších kol už bije do očí, neboť měla už 3× vypadnout!! Že by ‚dramaturgie‘ soutěže již předem naplánovala pořadí? Já tomu věřím…“

Ten se tak jasně přidává ke skupině, která už má „dokonalé“ Slovenky plné zuby!

Slečna Míša se přidává k Františkovi: „S tou Slovenkou naprosto souhlasím, je tak nesympatická, že bych ji kolikrát praštila přes televizi… Jednou vypadla, tak nevím, proč ji brali zpět. A pokud to vyhraje, tak to bude fakt gól, když je to MasterChef ČESKO!!“

Katka je zase názoru, že je Lucia perfektní a zaslouží si výhru. Radši by poslala domů jiné.

Na čí straně jste vy? A kdo podle vás vyhraje ?