Pipky bez soudnosti – mívají většinou kolem čtrnácti let a na zeď si s transparentní pravidelností hází cool selfinky s vyšpuleným asexuálním rypáčkem a výstřihem po kotníky, což elegantně doplní slovenským citátem o lidských hodnotách.

Infantilní pablb – dnem i nocí sdílí srdceryvné, duši drásající a těžce přemoudřelé citace neexistujících velikánů, na které loví lajky od patnáctiletých puberťaček v permanentní depresi, které si do zápěstí vyřezávají smutné smajlíky a po sociálních sítích řvou, jak je ten svět strašlivě nespravedlivý, protože mamča jim ráno na svačinu udělala Granko kakao, i když jí jasně a zcela zřetelně říkaly, že chtějí Nestlé kakao, takže se jim všechny děti v prvouce smály!

Virtuální štětka – s velkou oblibou posílá fotky své vyšpulené kachny ve vaně, do které byste bez problémů zaparkovali i ropný tanker, do chatu borcům, které potkala na dvě minuty před třemi lety na afterparty po pornocastingu, a pak se strašně diví, že se objevila na Pražských roztahovačkách, a do krve se rve za svá práva, protože tohle přece nemá obdoby jako už!!

Patologický hashtagofil – venku vyfotí chodník, promptně to hodí na eFBíčko a doplní to řadou nesouvisejících hashtagů #ZaseSamaNaProchaz­ce, #DalaBychSiRizek, #ProcNaMeNikdo­Necumi, #KdoMilujeZer­temByvaMilova­nyKdoMilujeVer­neByvaOklamany, #HappyBirthda­yJustinBieber, #ZaVsechnoMuze­Kalousek.

Pozornosti chtivá kravka – na zeď postne svoji novou rádoby rajcovní fotku, při jejímž retušování si rozvařila procák, k ní přidá popisek, že je hnusná a ví o tom, načež čeká na masivní příliv desetiletých onanistů, kteří jí zvratkem stylisticky srovnatelným s jeskynními malbami dají jasně najevo, že ona je přece miCYnkA nEjVJEtší LoWiSKy MuCk! :-****.

Škodolibý označovač – označí vás na fotkách, které rozhodně neměly nikdy spatřit světlo světa, a k nim přidá nějaký překrásný popisek typu „Hele vole, tady jsem tě včera blejsknul, jak za diskou klátíš nezletilou asijskou školačku v pozvraceném kostýmu My Little Pony“, což je kolikrát větší katastrofa než morová epidemie, výbuch sopky Tambora a Thor 2 dohromady.

Vymatlaný chlubil – v restauracích si fotí jídlo nebo pití, protože se mylně domnívá, že všech jeho dva tisíce přátel zajímá, že mu dneska dala mamča stovku kapesného, takže si mohl v bufáči na nádru dovolit dětskou porci, přičemž si tím akorát kompenzuje dětskou porci ve slipech.

Všehoklikač – debil, který neumí číst, takže bezhlavě odsouhlasí všechny podmínky pochybných aplikací, které pak za něj samy sdílejí pofidérní odkazy v čínštině, mandarínštině nebo klingonštině.

Máma – na váš status o „prosmaženým víkendu“ zareaguje slovy, že by vás neubylo, kdybyste občas něco uklohnili i doma.

Retard – ten nic nedělá, ten je retard od přírody.