Andrej Babiš to myslel zřejmě dobře, na Facebook hodil fotku od přenosného pisoáru a chtěl tím dokázat, že je obyčejný člověk. Že musí močit jako každý jiný chlap a že si i tu frontu vystojí.

Na žádné fotce sice není fronta vidět, ale budeme panu ministru věřit, že třeba stál na konci té fronty, a když šel močit, tak byl poslední v řadě a pak už žádná fronta nebyla. Přeci by nám takto průhledně nelhal.

Takže na začátku snahy byla sebepropagace. Trochu za hranou. A Babiš nyní tvrdí, že to sebepropagace nebyla, že to byla jen sázka.

„Vsadil jsem se s mladými, že tu fotku zveřejním, tak jsem to udělal. Dělaly to tam tisíce lidí. Jsem normální člověk, jako všichni ostatní,“ napsal novinářům z webu iDNES.cz, které vlastní.

Lidé na Facebooku okamžitě vycítili potenciál fotky a začali ji parodovat. Nejprve se objevil děda Komárek z legendárního filmu Na samotě u lesa.

Pak se objevil Zdeněk Škromach, který nemůže na žádné pořádné fotce chybět. A když mrknete dolů do galerie, tak uvidíte, že lidé na Babišův účet vymýšlejí i daleko drsnější vtípky.