Stále píšeme, jak, kde a kdo s kým paří, pije, užívá nočního života a tak dále a tak dále. Rozhodli jsme se proto, že i my si vyrazíme z kopýtka, a to ne v malém stylu.

Ano, je tu první naše party – Extra.cz Suit Up Party v Sasazu!

Ale pozor, žádný lowcost, žádné vesnické disko s Michalem Davidem, ale party ve velkém stylu. Jedná se totiž již o 10. pokračování legendární party vyznavačů oblekové kultury a postavy ikonického sukničkáře a svůdníka Barneyho Stinsona.

Takže ladies and gentlemen, vytáhněte společenský oděv (ne komunistické sako po dědečkovi z tanečních) a pojďte s námi na drink, respektive na drinky. Největší a kosmopolitní „obleková“ party míří zpět do Prahy a Praha zažije pořádné electroswingo­vé peklo.

Těšit se můžete zejména na DJ Tonyho Maroni z Rakouska, které je Mekkou tohoto hudebního stylu, ale hlavními hvězdami večera budou slovenští DJs Swing Thing a Papa Django (známí mimo jiné z uskupení MALA LATA, již si zahráli i se světovými Parov Stelar).

Na poslední chvíli do lineupu přibyla ještě star z Německa, a to Julian z Carlson Two – dohromady tedy nabídne SUIT UP to nejlepší, co se v tomto směru v Evropě nabízí. Ale pozor, hlavně se na vás budeme těšit my, team eXtra.cz! Kdo neskáče, není Čech, teda vlastně kdo nepřijde, není eXtra! Hop, hop, hop!

Takže již tento pátek, 10. 10. od 21 hodin Legendary Suit Up party! Toužíte-li po tom, vychutnat si večer v tom stylu největším, prostory SaSaZu nabízí i možnost koupě vstupenek do VIP balkonů a Lounge, více na www.suitupparty.com. See ya!