Portál eXtra.cz si po čtvrt roce fungování upevnil druhé místo mezi českými bulváry.

Měsíc květen přinesl portálu eXtra.cz další nárůst návštěvnosti. Zatímco v březnu portál zaznamenal 995 tisíc reálných uživatelů a v dubnu se jejich počet lehce přehoupl přes milion, květnová návštěvnost činila už 1,087 milionu reálných uživatelů (RUest). Vyplývá to z oficiálního měření návštěvnosti NetMonitor.

Portál eXtra.cz tak upevnil svou pozici druhého nejnavštěvova­nějšího tuzemského bulvárního webu. Svou návštěvností eXtra.cz překonává i bulvární část portálu Blesk.cz, Revue na iDnes.cz nebo Prima-Style.cz. Portál se rovněž od začátku své existence řadí mezi 25 nejnavštěvo­vanějších webů v Česku vůbec.

„Samozřejmě jsem velmi pyšný na to, jak eXtra roste a jakou má oblibu mezi čtenáři. Přisuzuji to hlavně originální práci s obsahem a tématy, jež se snažíme uchopit způsobem, který nenudí a je čtivý. Tedy jinak než konkurence. Snad právě díky tomu, jsme dokázali nejen čtenost po raketovém nástupu udržet, ale dokonce ji ještě zvýšit,“ říká šéfredaktor webu Pavel Novotný s tím, že velkou roli bezesporu hraje skvělý redakční tým, který tvoří mix zkušených novinářů z oboru a celebrit.

Jeho zástupkyní je Agáta Prachařová Hanychová, v redakci pracuje i herečka Nikol Štíbrová a nově také vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková.

„Podařilo se nám dát dohromady skvělou redakci, nemá v našem segmentu konkurenci. I to je jedním ze základních stavebních kamenů našeho úspěchu,“ dodává k tématu Tomáš Kačena, ředitel společnosti Extra Online Media, která portál eXtra.cz provozuje.

Redakce a vydavatel eXtra.cz děkuje všem svým čtenářům. Zachovejte nám přízeň, chystáme velké věci!