Na konci minulého týdne zemřel při vážné autonehodě podnikatel, zakladatel luxusní vodky Double Cross, Malcolm Lloyd (†42), který před lety chodil s moderátorkou Zuzanou Belohorcovou.

Nehoda se stala ve čtvrtek ráno v 02.50 místního času poblíž Miami Beach. Lloyd seděl na sedadle spolujezdce v luxusním lamborghini. Jeho řidič Andres Esteban Toro (53) narazil více než stokilometrovou rychlostí do Chevroletu Suburban SUV. Náraz byl prý tak silný, že auto s podnikatelem a jeho řidičem odletělo asi sto metrů od místa srážky. Lloyd byl na místě mrtvý, oba řidiči aut byli převezeni s těžkými zraněními do nemocnice. Policie místo nehody uzavřela na víc než deset hodin. Podle agentury Reuters se muži vraceli z luxusního hotelu Versace Mansion, který byl kdysi domovem návrháře Gianniho Versace a před kterým byl v roce 1997 zastřelen.

Lloyd, který měl diplomy z biomedicínského inženýrství a lékařský doktorát z Dartmouth Medical School, začal podnikat v oblasti lihovin a stal se velmi úspěšným byznysmenem. Podle topek.sk se vydal před deseti lety na Slovensko, kde se začala vyrábět luxusní vodka, která pak byla vyvážena do Ameriky. V té době se i Dr. Vodka, jak se Malcolmovi říkalo, seznámil s Belohorcovou a začali spolu chodit. Zuzana nyní žije v Miami, a tak spolu byli bývalí milenci stále v kontaktu.