Klip, který je o setkání se srdcem, které možná doručí váš vzkaz, se natáčel celý víkend v Praze na Petříně a v Pardubicích na univerzitě, parku nebo malé scéně Východočeského divadla.

„Singl jsme nahrávali ve studiu SONO a za pultem seděl Pája Bohatý. Byl to pro nás velký zážitek, když cítíte tu atmosféru místa, kde nahrávají ti nejlepší,” říká kytarista Matt. Na zeď se tam však ještě nepodepsali: „…to bychom si netroufli, alespoň zatím…" vykřikne s bubenickým úsměvem Tadeáš a vůbec nejskromněji působí kdysi erotický sen všech puberťaček Julián, který dávno není tím vyjukaným blonďáčkem v červené mikině. Dnes je vyzrálým muzikantem, co nesnáší slovo SuperStar a vůbec jakékoli upřednostňování jeho osoby v rámci kapely, což je sympatické.

Kapela k novému klipu spustila i stránky Tajnetemiluji.cz. Jejich název už sám o sobě napovídá, o co na nich půjde. Jak nám sdělil kapelník Sabrage Ladze: „Potkáváme hodně lidí, kteří jsou sami, ale přesto k někomu něco cítí a bojí se mu to říci. A tak jsme si řekli, že jim trochu pomůžeme. Na stránkách si člověk otevře obálku, kde napíše osobu, ke které něco cítí, a my už vzkaz předáme. Pak už je to v jejich rukou. Jde o ten první těžký krok." „Sami bychom někdy potřebovali pomoci…" dodává s úsměvem Julián, faktický frontman kapely.

Kapela Sabrage funguje od roku 2011 a po různých členských obměnách v kapele hrají Ladze, Matt, Julián a Tadeáš. Kluci mají na kontě jedno CD (2012) a 3 klipy – Rychlý šípy (tu miluje náš šéfredaktor, takže je jasné, kdo kluky v redakci tlačí, i když pusťte si klip a sami zhodnoťte, zda to potřebují), Astronaut s Jiřím Mádlem a teď tedy Dopis.

Mimo již výše uvedeného úspěchu, kde z více než 400 kapel si Sabrage vybrali Chinaski, vyhrála kapela i Natruc talent 2013 (pozor, při účasti dvou set kapel). Kluci dále předskakovali kolegům z No Name, Mandrage a Rybičkám 48.