Byl to pro všechny šok, když pár ohlásil začátkem roku rozpad manželství. Rosol nejprve našel únik u mladší milenky Anety Znamenáčkové, se kterou se před více než dvěma týdny rozešel, Ochotská se stáhla do ústraní a nějaký čas bydlela u kamarádky na Moravě.

Situace nabrala nečekaný spád a zcela se otočila! Aktuálně Rosol žadoní o návrat k rodině, Ochotská vycítila jeho slabost a tenistu údajně trápí přes společného syna Andrého.

"Já ho chci vidět často, jenže zase jsem byl v cizině na turnajích, pak byl André nemocný, tak jsem ho několik týdnů neviděl,“ uvedl Rosol pro Blesk a dal tak najevo, že jeho manželce nestabilní situace vyhovuje. Jinými slovy bývalá moderátorka si v současnosti s tenistou hraje jako kočka s myší…

Redakce oslovila Ochotskou, která se doposud nechtěla o manželské krizi bavit a na věc má jiný názor. „Lukášovi nebráním vídat malého a také nikdy nebudu. Je to jeho táta a obraz milujícího tatínka a maminky samozřejmě Andreaskovi chci zachovat. Jediné, co si přeji, je mediální klid, aby se to našeho syna nijak nedotýkalo, proto nebudu nic víc komentovat,“ řekla pro eXtra.cz Michaela.

Z jejích slov to ale působí, že Rosolovi nechce momentálně dát šanci, aby si oba manželé odpustili a rodina byla pohromadě. Možná by si Míša měla uvědomit, že za čas svého rozhodnutí může litovat. To už ale může být pozdě! Řekněme si popravdě – mezitím, co oba manželé svádí souboj s vlastním egem – nejvíce trpí jejich společné dítě, které za nic nemůže.