Tak už i na ně došlo. Sice jejich manželství trvalo více než třicet let, takových deset spolu už určitě nežijí a ani to neplánovali. Každý si jel po své vlastní ose, našli si milence, se kterými se veřejně ukazovali, ale prostě neměli chuť ani důvod se rozvádět. Tak proč zrovna teď, po tolika letech?

Snažili jsme se oba kontaktovat, ale ani jeden nebral telefon. Asi už prostě dozrál čas to uzavřít a začít novou kapitolu života. Sice vědí, že společně dokáží vydělat více peněz, ale to mohou i jako rozvedený pár.

Je dost pravděpodobné, že do rozvodu Ondřeje tlačila jeho přítelkyně Lucia Šoralová, se kterou má dvě malé děti. Možná jí došla trpělivost a chtěla konečně otce svých dětí pojmout za muže. Ale teď je otázkou, jestli Ondřej bude chtít znovu pod čepec, když se zrovna teď rozvádí.

Mají to mezi sebou dost zapeklité, ale nevypadá to na nějakou soudní tahanici. Asi se muzikanti na všem shodli, hlavně na majetkovém vyrovnání, a chtějí to mít z krku. Ani nemají potřebu na sebe kydat všude špínu. Takhle by měl probíhat každý rozvod – bez agrese, pomluv a přátelsky.