Když přišel Michal se svým vyznáním lásky na Facebooku, kde si házel popel na hlavu, tak to vypadalo, že je to vše z jeho hlavy. Jenže to mělo být všechno jinak. Podle našich informací to měla být právě Karolína, která stála za jeho srdceryvným statusem, kde ji div nepožádal o ruku.

Přála si, aby se veřejně omluvil a litoval svých činů, jinak mu nedá druhou šanci. Sice ho opravdu miluje, ale ta potupa byla natolik veliká, že to opravdu málem nevydýchala, ale měl to spravit zamilovaný komentář, kde Hrdlička svých činů litoval.

Takže žádné, že by najednou cítil vinu a chtěl ukázat světu, že ženu dokáže milovat i bez toho, aby jí pořád někde podrážel nohy a zostuzoval. Jako tomu třeba bylo v případě jeho snoubenky Lucky Borhyové (37).

Slib splnil, veřejně se pohanil a doma teď má klid. Jak jen stačí málo, aby chudáka Karolínu odprosil. Napsat jeden chabý status, který mu stejně nikdo nežral. Jenže jestli to byla jediná podmínka úspěšné sportovkyně, tak to opravdu vysoké nároky na muže nemá. Ale tak asi láska vážně nezná hranic…