Tak, a je to venku. Jako první jsme exkluzivně odhalili to, že těhotenství Emmy Smetany (28) je opravdové a se snoubencem si z nás jen neutahují. Sice se křehká Emma snažila vše udržet v tajnosti, tak se jí to moc dobře nepodařilo.

Potkali jsme ji totiž v Ústavu pro péči o matku a dítě v pražském Podolí, jak šla na vyšetření, a to už opravdu může zatajovat, jak chce, ale těhotenská kartička ji prozradila. Zatím na ní ještě těhotenské bříško není poznat, podle všeho je ve třetím měsíci, takže pupek jí teprve poroste.

Těhotná a ublížená?

Samozřejmě jsme samotnou Emmu kontaktovali, ale dost nás odbyla. Pravděpodobně je za tím to, že se cítí být ublížená, že jako první jsme informovali o jejím vyhazovu z Novy, což nepřenesla přes srdce. Napsala nám přesně toto: „Vzhledem k tomu, v jakém tónu o mně a Jordanovi píšete, nevidím se s Vámi bavit o čemkoliv.“ Možná moderátorce vadil dnešní článek, kdy jsme jako první proflákli její těhotenství, ale nebyli si jisti, jestli to není nějaký žertík. To se můžete dočíst ZDE.

Jen spíš nebudou nadšeni v Divadle Broadway, kde jí po vyhazovu z Novy dali šanci v muzikálu Adéla ještě nevečeřela. Tam s miminem určitě nepočítali. To bude mít Emma ještě co vysvětlovat.

Ale jinak samozřejmě gratulujeme, že krizi ve vztahu s Jordanem překonali dítětem.