Potvrzeno!

Charlotte Štiková přišla o intimní fotografii ze svého mobilu, pravděpodobně jí od ní pomohl nějaký úchylák, který se inspiroval pornokauzou v USA, případě se jí mstí bývalý přítel.

„Mám podezření na jednoho ze dvou kluků, ale hlavu si z toho nedělám,“ říká idol chlapeckých pokojíčků a slavnější sestra polozapomenuté šílené fanynky padlého boháče Pepy Kokty (57) Ornelly (21). Nejmladší z rodu Štiků jen trápí, že sama dává na Facebook mnohem vkusnější a ostřejší fotografie, my ale dodáváme, že i tahle nás baví mnohem víc než třeba Selena Gomez (22) a další trapné nahotinky, které jen paběrkují ve stínu Charlotty.

Mladá Štika se rozhodně nemá za co stydět, její nádherné čtyřky provokují úchyláky na Facebooku už dlouho a kdo říká, že ne, ten je na kluky. Na celé věci je nejhorší, že dotyčný tvrdí, že to zdaleka není jediná fotografie nahé české celebrity, kterou má k dispozici, proto existuje podezření, že Charlottce se nechce pomstít žádný z milenců, ale k jejím fotografiím se dostal jinak.

Kdopak je asi další na řadě? Mareš? Faltýnová? Krytinář?

Sledujte eXtra.cz!