Krize po vyhazovu Lucie Šilhánové (33) z Ranní show na Evropě 2 vrcholí. Po náročné schůzce s vedením, kterou si vymínil Leoš Mareš (37), se stále nevyjasnilo, jak to bude s Lucií dál, ale podle všeho to zatím vypadá, že se do rádia nevrátí.

S tím se ale Mareš s Hezuckým (45) nehodlají smířit a na zítřejší ráno svolali demonstraci před budovou Evropy 2 ve Wenzigově ulici číslo 4. Demonstrace, na které se očekává obrovská účast skalních posluchačů Ranní show, se samozřejmě zúčastní i další známé tváře.

Redakci eXtra.cz už potvrdil svou účast Domenico Martucci (37). „Velice rád přijdu návrat Lucie do rádia podpořit,“ řekl nám hrabě, který ale není z Itálie zvyklý vstávat časně ráno, takže očekáváme, že rádio kvůli němu celou akci posune.

A aby jeho účast na tak významné akci měla ještě větší váhu, tipujeme, že se k němu přidá jeho kámoš Macura (39), na něj se nalepí slavomanka Feuereislová (24), která všem demonstrantům ukáže silikony popsané nápisy „Lucie zpět do rádia“, a všechno završí Domenicova matka Donna Grazia Marino della Torre, která loni předvedla v Uhříněvsi dokonalou commedii dell'arte.

Zítra na eXtra.cz od 6:00 – 9:00 exkluzivní online z demonstrace proti údajnému stáří Lucie Šilhánové před budovou Evropy 2! Písmem vás budou z pražského Majdanu provázet šéfredaktor Pavel a redaktorky Olga Path Štiplová a Bára Koukalová. Special guest: Doménico Martucci