Jedno oko dnes v Českém olympijském domě nezůstalo suché při setkání čerstvé zlaté snowboardistky Evy Samkové a Jaromíra Jágra (42), které si Eva po vítězství tolik přála.

Jágr se skutečně dostavil s celkem inteligentním úsměvem a v ruce měl svůj dres, který Evě podepsal celý český hokejový tým a Samková vypadala jako Belieberka v pokojíčku svého idola, no prostě byla v sedmém nebi a celá rozvrkočená dělala na Jardu oči. Aby také ne.

Nutno podotknout, že Jágr je aktuálně volný a Samková taktéž vedle sebe nemá oficiálního přítele, a tak si můžeme jen domýšlet, zda zůstane jen u jednoho setkání, či zda těla obou sportovců časem splynou v jedno a z povrchní známosti se vyklube hluboký, trvalý vztah plný lásky, porozumění a potomstva, které bude reprezentovat ČR hned v několika odvětvích.

Že setkání poznamenalo i samotného tribuna lidu Jardu se ukázalo vzápětí, když na svůj Facebook pověsil fotku s knírkem a přidal emotivní vzkaz:

„Evo, veliká gratulace! Zítra jsem chtěl nastoupit s knírem, ale asi to neudělám. Stačila mi jízda od zimáku do vesnice. Všichni na mě koukali jako na blázna:) Pár lidí si dokonce klepalo na čelo:))) Teda, myslím si, že to bylo kvůli knírku:)..........a né proto, jak hrajem:)“

Taky se vám zdá, že už je ruka v rukávě?