Emma Smetana (28) je nekonečně šťastná za narození zdravé holčičky, která se narodila minulý pátek ráno. Malá se jmenuje Lennon Marlene Haj Smetana, a to není zrovna dvakrát obvyklé jméno. Vypadá to, že se Emma na obří vlnu kritiky předem důkladně připravila, protože všechny své hatery setřela jak bobek z miminkovské prdýlky.

Jak jinak si pak vysvětlit její reakci, když sdílela snímek z porodnice, na které je jedna z největších zrůd historie Adolf Hitler! Fotka je z filmu Pád třetí říše. Kdosi (určitě rodiče) vytvořil parafrázi slavné scénky, u které je připsáno: „Zůstanou tady jenom Lennon, Marlene, Haj a Smetana.“ Tohle určitě musela Emma mít předem připravené…

Z narození dcerky je šťastný i tatínek Jordan Haj. „A to ještě nemá svoje izraelské doklady, kde se do jména zakomponovává i křestní jméno dědy,“ směje se novopečený tatínek.

Emma se toho navíc nebála a ukázala se jako hodně sexy maminka. Z noční košilky jí totiž vykukuje ňadro a pár dní po porodu ji to sekne!

Emma přivedla holčičku na svět v pátek přirozenou cestou v Ústavu pro matku a dítě v Praze-Podolí. S přítelem Jordanem počali malou Lennon ještě pár dnů předtím, než Emma dostala padáka, takže výpověď se rázem stala neplatnou. Televize Nova jí proto musí ze zákona až do konce mateřské dovolené držet místo.