Když Iveta Bartošová (47) oznámila, že její alkoholismus bude místo diplomovaných specialistů v psychiatrické léčebně kurýrovat šaman, vlastně už to nikoho nepřekvapilo, protože to byl jen další pošahanec do party, která si Ivetu poslední roky přehazuje jak horký brambor louhovaný ve fernetu.

Je tedy velice překvapující, když se ukazuje, že šaman, co má za to, že zaříkání, vonné svíčky, čaj a olej lidem zachrání život, dává Ivetě do života mnohem příčetnější rady, než kdokoliv, kdo se kolem ní vyskytoval v posledních dvou letech. Jan Saavedra (57) totiž Bartošové nejdříve zatrhnul vystupování před lidmi, dokud nebude zdravá a následně jí řekl, že by měla počkat se svatbou minimálně pár měsíců. Iveta na to kupodivu přistoupila stejně jako její snoubenec a nosič Pepa Rychtář (55).

Ten dobrovolně odložil svatbu a nevyjde mu tedy plán uzmout Džambuli za ženu dříve, než zcela vystřízliví a dojde jí, co se kolem ní děje. Reálně tak hrozí, že se Iveta za pár týdnů probudí s čistou hlavou a zděsí se toho, co všechno během své několik let trvající kocoviny k sobě připoutala.