Někteří lidé opravdu nemají kousek citu v těle. Jako tyhle dvě lesbické milenky Hayley Sulley (29) a Della Woods (30). Pořídily si psa, kanárskou dogu, a drsně ho zanedbávaly. Vrcholem bylo, když ho nechaly 45 hodin hladovět, až zaživa sežral souseda.

Chudák pes byl tak zoufalý z nedostatku jídla, že zkoušel požít i takové věci jako nedopalky cigaret a plastové misky. Brzo zjistil, že to mu hlad nezažene, a vydal se do ulic pro svou kořist. Tou se stal Clifford Clarke (79), který si na zahradě připravoval jídlo. Pes se protáhl dírou v plotě a nebohého staříka roztrhal na kusy.

Sousedi si pochopitelně všimli křiku a zavolali strážníky, kteří nebohého psa zastřelili. Předtím se jim pes pokusil sníst pušku. Muž byl brutálně potrhán a pokousán a jedna paže mu dokonce visela na tenkém kousku tkáně. Zúčastněný policista popsal záležitost jako tu nejstrašnější, jakou ve své kariéře zažil.

Obě ženy byly zatčeny a nedávno si vyslechly rozsudek, který zvedne ze židle každého slušného člověka. Dvě zrůdy si za brutální týrání zvířete odsedí pouhý rok za mřížemi. To je opravdu výsměch spravedlnosti.