Aryanna Gourdin je teprve dvanáctiletá dívka, která vyměnila hraní s panenkami za poněkud odporný „sport“. Jejím největším koníčkem je lovit vzácná zvířata a vůbec se nezdráhá s jejich mrtvolami fotit. Považuje to za svůj největší koníček a nepřipouští si, že by mohla dělat něco ohavného.

Nejhorší na tom je, že její rodiče její „hobby“ plně podporují. Aryanna je prakticky v tomto věku ještě dítě, a jak má uznat, že dělá opravdu něco špatného, když její dospělí rodiče ji utvrzují v tom, že její záliba je v naprostém pořádku?

Její otec Eli Gourdin dělá doprovod své malé dceři na každém jejím lovu. Nejnovější fotky pocházejí ze safari a po jejich zveřejnění na sociální síti se zvedla velká vlna nevole a odporu ze strany veřejnosti. Otec si z nenávistných komentářů, ve kterých mnohdy vyhrožují malé Aryanně smrtí, nic nedělá. Na stranu odpůrců se vyjádřil, že se moc těší, až se s dcerou vrátí a budou společně poskytovat rozhovory do médií.

Veřejnost je naprosto v šoku hlavně z toho, že rodina mladé dívky podporuje tohle ohavné vraždění vzácných zvířat. Jsou rozhořčeni a vzkazují, že se rozhodně nejedná o sport, nýbrž o hyenismus. Někteří lidé se nezdráhají a na Facebooku celé rodině nechávají opravdu ostré vzkazy:

Karma tě jednou dostane. Doufám, že se ti bude dít to, co provádíš těm nebohým zvířatům, mrcho!

Co se to s tebou sakra děje, že zabíjíš nevinná zvířata? Se zbraní v ruce se cítíš statečná viď? Ale co kdybys ji odložila? Jsi kretén bez mozku a srdce!

Za tohle zemři!

Naprosto nechutné. Takhle se chovat ke zvířatům? Ty snad nejsi ani člověk!