Takhle snad Janu Krausovi ještě při vysílání nedošla řeč jako při návštěvě úspěšné modelky a jejího synka, který se evidentně očividně nudil. I přesto, že je fakt malý, tak ho tam Helena vzala a zpětně musela litovat, že to udělala.

Darien strhával pozornost sám na sebe, pořád po mamince něco chtěl, a když si ho nevšímala, tak jí dokonce začal okusovat ruku, až si lidé říkali, z jakého pralesa tenhle kluk přišel? Už podle vizáže a delších vlasů dost připomínal malého Tarzana. Ale máma si z toho nic nedělala, povídala si s moderátorem dál a se smíchem si ruku nechala okusovat. I když bylo vidět, že jí to musí být nepříjemné a bolí to.

Ona sama o sobě je Helena dost zvláštní člověk, propadla bezmezně raw stravě a šamanství a nechává své děti volně růst, prostě jim dává volnost rozvíjet svou osobnost. Přední dětští psychologové by asi s modelkou nesouhlasili, ale každý má jiný názor na výchovu.

Jen by spíš příště syna měla nechat doma, protože zjevně mu kamery nedělají dobře a aby jí z ruky příště ještě něco zbylo. Podívejte se na video, jak si z maminky udělal potravu, raw potravu.