Jacqueline Trade je teprve čtyřiadvacetiletá modelka a umělkyně, ale už se odhodlala k něčemu, na co by si netroufl ani dospělý muž s bicáky až do nebes. Mladá aktivistka se angažuje v boji za ochranu zvířat, zejména proti jejich zneužívání v kosmetickém a módním průmyslu.

V jednom londýnském obchodě s kosmetikou se proto nechala zavřít do výlohy, aby ji kolemjdoucí krásně viděli, a stala se takovým pokusným králíkem. Lékaři na ní testovali vše, co se dělá zvířatům v tomto průmyslu.

Krmili ji proti její vůli, dokud se jí jídlo nevracelo zpět, testovali její kůži na citlivost přípravků stejně tak jako oči, oholili jí hlavu, stejně jako se zvířatům holí srst. Obrázky v galerii, které vypadají hodně drsně, ve skutečnosti drsné opravdu jsou a je z nich poznat, jak dívka (zvíře) trpí.

Jacqueline se mohla kdykoliv rozhodnout, že může trýznění ukončit, nakonec to vydržela deset hodin. Sama ale správně podotýká, že zatímco ona může laboratoř kdykoliv opustit, zvíře nikdy.

Týrání modelky ve výkladní skříni vyvolalo velké vášně a přesně o to šlo. Ignorantem byl měl být každý, kdo od takové hrůzy odvrátil hlavu a zavřel oči.