Pro všechny, kdo si loni v červenci užili koncerty muzikanta Hugha Laurieho (54), který se u nás proslavil hlavní rolí v seriálu z lékařského prostředí Dr. House, máme dobrou zprávu. Tenhle skvělý muzikant, při jehož koncertech se rozhodně nenudíte, opět navštíví Česko!

Pražáci si bohužel budou muset vyhledat na mapě Brno a jet za ním až tam. Během pobytu slavné hvězdy budou panovat přísná opatření. Nesmí se totiž stát, že se stejně jako loni k hudebníkovi dostanou lidé, kteří svým neurvalým chováním budou narušovat jeho přítomnost. Fotograf Jakub Ludvík totiž za cenu ulovit co nejvíc paparazzi snímek vstoupil do zákulisí, kde se Hugh nacházel, i přes přísný zákaz.

Podle našich informací musela česká produkce přislíbit, že se něco podobného už nebude opakovat. „Management kolem Laurieho se jasně vyjádřil, že neexistuje, aby jim někdo slídil s fotoaparátem kolem šaten,“ dozvěděli jsme se od člověka, který se dostal k těmto informacím.

Hugh Laurie se svou kapelou The Copper Bottom Band letos vystoupí pouze na jediném koncertě v Brně v Kajot Areně 22. července 2014 od 20.00 hodin.